Sujet
Zpět

NOVINKY

Mobilní aplikace ÖkoFEN <br> pro uživatele kotlů Pellematic

Mobilní aplikace ÖkoFEN
pro uživatele kotlů Pellematic


Nyní máte k dispozici zbrusu novou aplikaci myPelletronic pro iOS a Android. Aplikace umožňuje jak pohodlný plný přístup k regulaci Vašeho vytápění, tak i využití automatického režimu úspory energie.

 

Plný přístup k ovládání regulace topného systému odkudkoliv

Stále více lidí chce mít také dálkový přístup do jejich vytápění. Naši softwarový vývojáři proto pro Vás vytvořili novou aplikaci myPelletronic. Do regulace topného systému se dostanete pouhým jedním kliknutím a již můžete plně využívat veškeré jeho funkce. Dálkové ovládání využívá stejného grafického rozhraní jako na dotykovém panelu Touch, který se nalézá přímo ve Vašem kotli. Přehledná úvodní obrazovka obsahuje všechny důležité údaje jako je stav systému, stav jednotlivých topných okruhů a pokojové teploty ve Vašem domě.

Inteligentní síťové propojení smartphonu a regulátoru topného systému
Absolutně inovativní funkce, která snižuje zákazníkům ÖkoFENu jejich náklady na vytápění, je režim automatické úspory energie. Jakmile se uživatel vzdálí nad jím definovanou vzdálenost od svého domova, aplikace mu automaticky připomene možnou aktivaci režimu úspory energie. Tím se sníží teplota v místnostech až do chvíle před Vaším návratem domů a pomáhá šetřit náklady na vytápění. Tato funkce je umožněna díky inteligentnímu propojení smartphonu s regulace topného systému.

Online informace o počasí přinese ještě větší úspory

Jako další funkci pro úsporu energie získají zákazníci ÖkoFENu začlenění on-line informací o počasí, které automaticky vyhodnocuje regulace. V systémech se solárním zařízením se v případě pozitivní předpovědi počasí zabrání zbytečnému přepínání na kotel, čímž se šetří náklady na výrobu tepla. Ale i bez solárního systému bude mít tato funkce své výhody. Když bude svítit slunce, vytápění domu bude podporováno slunečním zářením. To je důvod, aby regulace topného systému snížila teplotu v místnosti ve dnech s vysokým slunečním zářením a již v dopoledních hodinách se automaticky vypne kotel, čímž se zabrání přehřívání místností a ušetří se palivo.


Nová aplikace je k dispozici zdarma na AppStore pro Apple a Obchod Play pro zařízení se systémem Android.

Aplikace je funkční v kombinaci se softwarem v topném systému od verze Pelletronic Touch 2.03 a vyšší. Tato verze může být nainstalována na vyžádání při uvedení zažízení do provozu.

Pro aktualizaci softwaru ve stávajících zařízeních kontaktujte Vašeho servisního technika ÖkoFEN.


Pro ty, kteří nechtějí čekat, je zde možnost vyzkoušení demoverze. Jednoduše si vyberte jazyk, a můžete začít!

Peletkový a solární hybridní systém Pellematic Smart XS

Peletkový a solární hybridní systém Pellematic Smart XS

Kondenzační kotel PELLEMATIC® SMART XS 4 v 1 kondenzační topný systém: kotel na pelety, ohřev teplé užitkové vody, čerpadlová sestava a volitelně solární ohřev

Více informací
Komfortní systém pro kotle s integrovaným zásobníkem

Komfortní systém pro kotle s integrovaným zásobníkem

Automatická detekce pro rozpoznání nízké úrovně peletek, poskytuje zpětnou informaci, pokud je zásobník téměř prázdný.

Více informací
NOVÁ GENERACE KOTLŮ<br>Pellematic Condens

NOVÁ GENERACE KOTLŮ
Pellematic Condens

Nejefektivnější kondenzační technologie pro každý topný systém

Více informací

Novostaba

Komfortní a úsporné vytápění

Komfortní a úsporné vytápění

Léty ověřená technologie

Léty ověřená technologie

Potencionální jméno „Efektivita“

Jedinečný jako myšlenka

Jedinečný jako myšlenka

GALERIE ÖFFNEN