Sujet

Poslání společnosti ÖkoFEN

 
<strong> </strong>
 

Průkopnický duch

Při hledání nových řešení, jsme vždy jako první na světě vyvinuli typově otestovaný peletkový kotel, integraci kondenzační technologie pro pelety a prezentovali jsme celosvětově první peletkové vytápění s výrobou elektrické energie.

Ochrana životního prostředí

Žijeme z přesvědčení pro ochranu životního prostředí. Vedle využívání dřevní suroviny, která je obnovitelná a C02 neutrální se cítíme závázáni chránit životní prostředí i v ostatních oblastech, jako jsou například 100% ekologická elektřina, nízkoenergetické stavby u našich firemních budov nebo elektromobily jako služební auta.

Zodpovědnost

Naslouchat, přemýšlet, vzájemně jednat se svými partnery a zákazníky je naším veřejným krédem. Výsledkem je neustálé zlepšování produktů a zvyšování rozsahu dlouhodobých decentralizovaných struktur ke špičkovým hodnotám v průzkumech spokojenosti zákazníků na našich trzích.

Kvalita

Velmi spolehlivý a robustní produkt na nejvyšší technologické úrovni. To je naším cílem v celém řetězci. Od výzkumu a vývoje přes výrobu a zákaznický servis je naším odhodláním a motivací důvěra našich zákazníků a požadavky do budoucna.

Novostaba

Komfortní a úsporné vytápění

Komfortní a úsporné vytápění

Léty ověřená technologie

Léty ověřená technologie

Potencionální jméno „Efektivita“

Jedinečný jako myšlenka

Jedinečný jako myšlenka

GALERIE ÖFFNEN