Praktické

a kompletní

řešení za 

pevnou cenu

Sujet

Topná centrála na pelety

Pokud není v domě místo pro topné zařízení nebo sklad peletek, nebo mají tyto prostory sloužit k jiným účelům, je právě topná centrála tím ideálním řešením.

 

Externí topná centrála s kotel
a skladem peletek

Do hotového kontejneru z betonu bude na místě instalován kotel Pellematic včetně skladovací techniky a stejně tak v případě potřeby >> akumulační nádrž a >> solární kolektory.

 

Mobilní a kompaktní topná centrála

Topná centrála je dostupná s výkonovým rozsahem od 10 do 224 kW. Díky flexibilním možnostem centrály, může být optimálně přizpůsobena vašim potřebám.

Výkonový rozsah od 10-224 kW

Pelletheizung und -lager zur Außenaufstellung

Umístit a hotovo!
Provozu schopný systém
pouze v pěti krocích

 1. Zajistit územní rozhodnutí
 2. Vybetonovat základní desku a připravit připojovací potrubí
 3. Dodání pomocí nákladního auta
 4. Připojit propojovací vedení
 5. Uvedení do provozu

Případ od případu, v rodinném nebo bytovém domě, v komerční nebo veřejné budově, není prostor pro umístění topného zařízení.

 

Nebo se stane, že kotelna a skladovací prostory musí být využité k jiným účelům. Pak se často ukáže topná centrála ÖkoFEN jako ideální řešení. Kompletně předinstalovaná centrála zahrnuje peletkový kotel Pellematic včetně skladovací techniky a podle potřeby také akumulační nádrž a solární kolektory.

 

Přednosti peletové topné centrály

 

Díky modulární konstrukci se může peletková topná centrála flexibilně přizpůsobit podle potřeby. Standardně je k dostání v pěti rozdílných výkonových řadách od typu A až E, resp. od 10 do 224 kW s individuální povrchovou úpravou.

Úspora místa

Úspora místa

Topné centrály typu A (10 až 20 kW) nebo B (12 až 32 kW) jsou navrženy pro rodinné nebo bytové domy. Skrze venkovní instalaci šetříte hodnotný prostor, který lze využít pro bydlení. Drahé rozšiřování a přestavba sklepních prostor již není nezbytná.

 

Integrovaný tkaninový zásobník Flexilo pojme 3,5 až 6 tun peletek.

Ideální pro firmy

Ideální pro firmy

Pokud chcete ve Vaší firemní budově využít veškerý prostor pro kanceláře nebo produkční plochu, je pro Vás ideálním řešením topná centrála od typu C (15 až 56 kW), D (72 až 112 kW) nebo E (144 až 224 kW). Všechny tyto typy jsou především vhodné pro hotely, podniky nebo veřejné instituce.

 

To nejlepší: Při přestavbě nebo rozšíření produkce se dá topná centrála rozšířit nebo přemístit. Integrované sklady peletek pojmou 9 až 15 tun peletek.

Rozumná volba

Rozumná volba

Doplňte si topnou centrálu podle Vašich přání a požadavků. Centrálu lze rozšířit o akumulační nádrž Pellaqua nebo o solární kolektory Pellesol jako střešní konstrukci.

 

Velmi praktickým doplňkem je online monitorovací systém Pelletronic, který je dodávaný standardně s každou centrálou. Díky tomu můžete kontrolovat Vaší topnou centrálu a zároveň máte možnost na dálku provést novou objednávku paliva.

V provozu za pár hodin

V provozu za pár hodin

Topná centrála šetří nejen cennou obytnou, skladovací nebo produkční plochu, ale také čas. Je dodávaná kompletní a plně předinstalovaná pomocí nákladního auta.

 

V místě instalace je potřeba vybudovat pouze základovou desku a připravit připojovací vedení. Rychle připojit a topná centrála je okamžitě připravena k provozu. Celková výstavba zabere jen pár hodin. Všechny požadované zprávy, jako jsou posudek protipožární ochrany, auditní zprávy, výpočet pro zatížení větrem a strukturní alnalýza jsou dodávány spolu s centrálou.

Fasáda na přání

Fasáda na přání

Každá topná centrála má standardně povrch z neošetřených modřínových desek. Venkovní strana ale může být upravena dle Vašeho individuálního přání tak, aby ladila s fasádou Vašeho objektu.

 

Nezávisle na tom, zda se jedná o omítkovou fasádu, dřevěné palubky, plechové opláštění nebo fasádní panely.

 

 

Méně o 100 tun C02

Méně o 100 tun C02

Nově postavená firemní budova Z-S-M Maschinen & Metallbau GmbH vytápěna topnou centrálou ÖkoFEN s výkonem 224 kilowatt.

 

To umožnilo úspěšné evropské společnosti snížit její náklady na vytápění o 75% a zároveň zredukovat tvorbu emisí C02 o 100 tun ročně.

 

Fasáda dřevěného kontejneru byla v průběhu stavby opláštěna stejným materiálem jako nová budova a nyní je dokonale sladěna se vzhledem firemní budovy.

"Firma Z-S-M Maschinen & Metallbau GmbH vytápěná topnou centrálou ÖkoFEN s výkonem 224 kilowatt."

Vaše poptávka

Kotelna a sklad peletek pro venkovní umístění.

 
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
Zvětšit obrázek

Ilustrační fotografie

Celý systém je kompletní, vč. elektroinstalace a hydrauliky.

 

Výkonová řada pro rodinné domy

TypVýkon centrálySkladování peletek
A 10 - 20 kW Tkaninový zásobník 3,5 t
B 12-32 kW Tkaninový zásobník 6 t

 

 Výkonová řada pro větší objekty

TypVýkon centrálySkladování peletek
C 15 - 56 kW Sklad peletek 9 t
D 72-112 kW Sklad peletek 15 t
E 144 - 224 kW Sklad peletek 14 t
 

Novostaba

Komfortní a úsporné vytápění

Komfortní a úsporné vytápění

Léty ověřená technologie

Léty ověřená technologie

Potencionální jméno „Efektivita“

Jedinečný jako myšlenka

Jedinečný jako myšlenka

GALERIE ÖFFNEN